"Nie da się zastąpić rzetelnej i fachowej wiedzy ogromnym sercem i miłością" 

/lek. wet. A. Lisowski, 2010/

Konsultacje indywidualne w formie wizyt domowych, spotkania w przychodni weterynaryjnej, konsultacje zdalne, porady telefoniczne i video, zajęcia grupowe tematyczne i spacery socjalizacyjne jako niedzielne psie spotkania towarzyskie - o tym wszystkim z osobna dowiecie się Państwo wybierając odpowiednią zakładkę z górnego paska lub wchodząc w wielki kafel "pełna oferta". 

W pakiecie zawsze taniej, w pakiecie też lepiej można zaplanować pracę. Polecam pakiet POLISA dla szczeniąt (do 16 t.ż.) oraz OD-NOWA dla wszystkich innych psów. Poza pakietem POLISA - zawsze konieczna będzie ANKIETA.


Mam jedno jedyne oczekiwanie - by osoby zgłaszające akces do grupy miały aktywne polubienie albo fanpage'a PSIE TEMATY albo PIES W CENTRUM. Na pewno skorzystacie na tym polubieniu!

- to nazwa grupy na Facebooku. Dlaczego warto do niej należeć?

WSZYSTKO O PSACH Z DOBRYCH HODOWLI - to nazwa panelu eksperckiego w grupie Porozmawiajmy na Psie Tematy, trwającego od 19.03.2024 do 30.04.2024 r. Omawiane tematy to m.in.:

* jaki pies dla jakiego człowieka,

* jacy ludzie dla psa,

* jak wybierać hodowlę, jakie zadawać pytania, co jest ważne,

* czy to my powinniśmy wybierać szczeniaka, czy lepiej gdy hodowca wybierze dla nas,

* czy każdy pies rasowy będzie taki jak we wzorcu rasy,

* co powinno nas niepokoić i gdzie szukać pomocy,

* czy z problemami do hodowcy, czy na fejsbukową grupę,

* odpowiedzialność hodowcy a obowiązku nabywcy,

* dlaczego ZKwP a nie inne stowarzyszenia,

* co nam mówi rodowód i po co komu te papiery,

* po co są wystawy i czy można być hodowlą bez wystaw,

oraz gratka - o wciąż doskonalonej rasie ubiegającej się o uznanie przez FCI, czyli o Polskich Spanielach Myśliwskich.

PSIE TEMATY to nazwa rodzącej się platformy edukacyjnej, z której korzystają nie tylko miłośnicy własnych psów, ale też profesjonaliści pracujący z psami!
Strona powstaje, ale już działamy na Facebooku jako społeczność PSIE TEMATY oraz grupa "Porozmawiajmy na Psie Tematy". Jesteśmy też na Instagramie, Tik Toku oraz X.
Czym będzie portal PSIE TEMATY? Jednym wielkim dostępem do wiedzy, artykułów, wykładów, paneli Q&A. Będzie tam również sklep z zabawkami wyłącznie behawiorystycznymi i sprawdzonymi przez psy. Zabawki uważamy za ogromnie ważne w psim życiu - stąd taka decyzja. Jednocześnie wejdziemy na Spotify z podcastami.
Kto tworzy PSIE TEMATY? Dyplomowani specjaliści pracujący z psami, m.in. lekarze weterynarii, zoopsycholodzy, trenerzy, fizjoterapeuci, dietetycy. Tu pasja nie wystarczy, jest też wiedza i doświadczenie zawodowe.
Kiedy w pełni ruszy portal? W 2024 roku. Cały czas zapraszamy na nasze social media! Już dziś można wesprzeć nas dawką kofeiny potrzebnej do lepszej koncentracji.

NASZ ZESPÓŁ:

Malina

suczka mix, typ owczarkowaty, adopcianka z łódzkiego Schroniska; pracuje ze szczeniętami i z psami do 20 kg (zwykle). Mistrzyni psiej komunikacji; prowadzi spacery socjalizacyjne i zajęcia grupowe. Moja miłość i prawa ręka.

Urszula Małoszewska-Cyrulińska

zoopsycholog, behawiorysta i trener psów, kynolog; terapeuta i wychowawca psów; prelegent, wolontariusz w OTOZ Animals Łódź

Lobo

biały owczarek szwajcarski (Otello Jagodowe Bory FCI). Praktykuje w pracy z psami od 20 kg wzwyż. Jest jeszcze bardzo młody, asystuje mi zależnie od własnej gotowości psychicznej, co u dojrzewającego psa bywa do negocjacji.

NA SKRÓTY:

#zoopsycholog #behawiorysta #psychologpsów #kynolog #trenerpsów #pies #psy #dogpsychologist #behaviorist #dogbehavior #dog #dogs #puppy #dogtrainer